Използваме политика за поверителност и бисквитки, за да ви осигурим възможно най-доброто преживяване в нашия уебсайт – вижте тук.
Чрез използването на нашия уебсайт вие се съгласявате със запаметяването на бисквитки и политиката ни за поверителност във вашето устройство. Разбрах!
HAMA URAGE RAG
  • Вид: Геймърски пад
  • Самозалепващ: Не
  • Размер: 270 x 215 мм.
  • Дебелина: 3.0 мм.
HAMA URAGE RAG
МИШКА URAGEREAPER ESS
  • Вид: Стандартна геймърска мишка
  • Сензор: Оптичен
  • Чуствителност: 2400 dpi
МИШКА URAGEREAPER ESS
МИШКА URAGE REAPER NXT
  • Вид: Стандартна геймърска мишка
  • Сензор: Оптичен
  • Чуствителност: 4000 dpi
МИШКА URAGE REAPER NXT
МИШКА MICROSOFT
  • Вид: Стандартна мишка
  • Сензор: Оптичен
МИШКА MICROSOFT
СЛУШАЛКИ С МИКРОФОН
  • Интерфейс: 3.5 мм стерео жак
  • Основен Цвят: Черен
  • Вид: Големи наушници
СЛУШАЛКИ С МИКРОФОН
СИСТЕМА EDIFIER R1700BT
  • Основен Цвят: Тъмно дърво
  • Тип: Звукова система 2.0
  • Мощност RMS: 66 Watts
  • производител: Edifier
СИСТЕМА EDIFIER R1700BT

Медиен конвертор rj-45 to sc fiber converter tp-link mc112cs, mc112cs_vz

  • Скорост LAN: 10/100Mbps
  • Тип: Singlemode Медиа конвертори
  • Максимално разстояние: 2 км.
  • за добавяне максимално разстояние до  20 км
  • производител: TP-Link
  • каталожен номер: 90761
70.70 лв. с ддс Изчерпан
Този продукт вече не се предлага и не може да бъде закупен!
   

Медиен конвертор RJ-45 to SC fiber Converter TP-Link MC112CS

Характеристики

  • В съответствие с 802.3u 10 / 100Base-TX, стандарти 100Base-FX.
  • WDM технология- предаване и приемане на данни от една единствена нишка

MC111CS е медиен конвертор, който е предназначен за преобразуване на 100BASE-FX влакна в 100Base-TX медни или обратното. Приемайки WDM технология, MC112CS отнема само един кабел влакна за предаване и приемане на данни, като това спестява половината окабеляване, което реално са си разходи за вас. Проектиран под IEEE 802.3u 10 / 100Base-TX и стандарти 100Base-FX,  MC111CS е предназначен за използване на един режим конектор SC-Type.

MC112CS подкрепя дълговълнова (LX) лазерна спецификация при пълна скорост. Тя работи в 1550nm за прехвърляне на данни и при 1310nm за приемане на данни. Така че другият край (за да сътрудничи устройството) трябва да работи при 1310nm за прехвърляне на данни и при 1550nm за приемане на данни. Друг TP-LINK's Media Converterе - MC111CS е само един от примерите, съвместими с MC112CS.

Други характеристики на този модул включват в себе си способността да се използва като самостоятелно устройство (не се изисква шаси) или с TP-LINK's 19'' система шаси, Auto MDI / MDI-X за TX порт, Auto договаряне на дуплекс режим на TX порт и светодиоди за състоянието. MC112CS предава на разширени оптични разстояния, използващи един режим влакна до 20 км.


Производител:
TP-LINK
Гаранция:
24 месеца
Критерии за валидност на гаранцията:
Гаранционна карта/Сериен номер
Интерфейс:
  • 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • 1 100M SC/UPC port
Производителност:
  • Adopts WDM technology
  • Extends fiber distance up to 20km
  • Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
  • Half Duplex Flow Control (Backpressure)
  • Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
  • Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Свързване:
  • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • Single-mode Fiber
  • UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
Дължина на вълната:
  • RX: 1310nm
  • TX: 1550nm
LED индикатор:
  • PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Захранване:
  • Power Adapter 2.41W
Сертификати:
  • FCC, CE, RoHS
Размери (Ш x Д x В мм):
  • 94.5 x 73.0 x 27.0 мм
Работна температура:
  • 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
Температура на съхранение:
  • -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)
Работна влажност:
  • 10%~90% без кондензация
Влажност на съхранение:
  • 5%~90% без кондензация
EAN:
  • 6935364030421